Biz Kimiz ?

Home / Biz Kimiz ?

Biz Kimiz?

Şahıs firmasından büyük yazılım firması olmaya adım atan LetheaSoftware bir Emre Karataşoğlu firmasıdır.
2005 Yılından itibaren birçok kurumsal ve özel firmalara yazılım desteği verdik ve/veya ürün sattık. En popüler olan ürünlerden biri Wowza WebTv ve IpTv paketimizdir.Kapalı devre canlı yayın sistemleri , ip kamera yayınlamak , seç izle ders ve eğitim uygulamaları gibi bir çok konuda çalışmalarımız ve ürünlerimiz mevcuttur.

Yeteneklerimiz

Web Project Manager 99%
Wowza ve Streaming Media 100%
Php,Mysql Application 99%
Nodejs,Mongodb,Backbone Application 85%
HTML/CSS3 75%
Android/Iphone 70%
JAVA/j2ee/jsf 75%
C#.net 83%

Takımımızla Tanış!

Emre Karataşoğlu - Co-Founder

Hızlı gitmek istiyorsan yalnız git , ileri gitmek istiyorsan ekiple devam et.

Bizi Seçme Nedeniniz ?

Hızlı ve Pratik Çözümler
Bir işi yapmanın birden fazla yolu olduğu doğru , ancak en optimize ve hızlı çözümü sağlamak biraz zor ve biz bunu gerçekleştiriyoruz.
İnanılması Zor Portfolyo
Yapılan işler ve çoğunda 1 ya da maksimum 2 kişi çalıştığını görünce o portfolyoya inanmak çok zor değil mi ? Ancak gece gündüz uyumadan bitirilmiş işler.
Satış Sonrası Destek
Verilen ürünlerde yeni bir güncelleme geldiğinde ücretsiz güncelleme ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

Geçmiş

  • 2005-2010
    Bu süreçte birçok  işletme ve fabrikanın web siteleri hazırlandı , var olanlar güncellendi olmayanlara yeni sistemler kuruldu , güvenlik açıklarıyla ilgili çalışmalar ve zararlı yazılımları önlemeye yönelik ar-ge gerçekleştirildi.
  • 2010-2012
    Emre Karataşoğlu’nun basamakları çok hızlı çıkmaya başladığı bir süreç . Bir çok proje bitirildi ve olması gereken çoğu bilgi birikimi kazanıldı.  Bir çok işimizdeki başarımızı bu yıllar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz işlerden edindiğimiz tecrübelere borçluyuz.
  • 2012-2014
    Internet dünyasında yaklaşık 6-7 konuda uzman seviyede olduğumuz ve popülaritemiz en çok arttığı süreç . Özellikle yayıncılık , canlı yayın , yönetim panelleri , hastane sistemleri ve ihtiyaca yönelik modifikasyonların gerçekleştirildiği bu yıllar altın çağ olarak değerlendirilmekte.