Creative, Alternative and High Performance Solution Browse Now!

WEB APPLICATION

User Friendly and optimized Web 2.0 ve Web 3.0 web application solution.

More.

Mobile Application

We develop video and live stream application for  mobile, Ios and Android .

Read More ...

PERFORMANCE

Our software perspective that high performance works and low memory and system resource usage.

Read more

WOWZA MEDIA SERVER

Thanks to Emre Karataşoğlu, we create successful video,live stream and ip camera application with his experience. One of the LetheaSoftware product is transcoding and transrating the Municipality’s ip camera  and the rtsp , udp and rtp to the Wowza Media Server. Contact us for this special codec .

Siteyi Ziyaret Et

Unique Software Solution

We’re improving ourselves everyday ,learning and applying new technology . If new software technology make our product faster , then we try to use. Like using nodejs and mongodb in php management panel.

We love Wowza Media Server

We finish 45 different Wowza Media Server project. Our customers are goverments , institutions ,companies , universities, municipalities … Broadcast ip cameras and others live stream sources to the

Wowza Media Server

classroom vod and live stream application like e-learning system, university webtv etc. The number does not include the basic wowza media server installation and configuration.

  • 3 University
  • 5 Municipalities
  • 15 Companies
  • 8 Goverment
  • 9 Indivual Webtv
  • 5 Others
WebTv Application

Wowza Media Server Iptv , WebTv uygulamalarımız ile internet problemi yaşayan yurtlar için bir çözüm geliştirdik . Bu sayede sisteme bağlanan herkes internetten video ve canlı yayın izliyeceğine otel , dersane ve eğitim kurumlarındaki kapalı devre canlı yayın sistemi ve video sistemini Wowza ile entegre çalışan Webtv paketimizle gerçekleştirdik.

Performans arttırmaya yönelik yeni teknolojileri seviyoruz. Örneğin : NodeJs,BackboneJs ve MongoDb ,Socket.Io, AngularJs ya da Ruby gibi performansı yapılacak işe göre Php ve Mysql , C# ve Mssql’in birleşiminden güçlü sistemleri öğrenmeyi ve uygulamayı seviyoruz..

Genel olarak iç hizmetlere destek veren birimler için uygulama geliştirdik.Yeni dönemde Google Play ve Appstore da uygulamalarımızla yerimizi alıcağız.
Ezbere iş yapmıyoruz. Öncelikle iş yapacağımız kişileri dinliyoruz , defalarca . Gerekli analiz ve tasarım çıkartıldıktan sonra ürünü üretmeye başlıyoruz.İhtiyaç ne ise ona uygun çözümler sunmaktayız.

Neden Ön Plana Çıkıyoruz ?

Şehir Kameraları ve Canlı Yayın
Web Tv , Şehir Kameraları , İp kameralar , Dvr Cihazları ve profosyonel kameralar gibi bir çok farklı kaynaktan gelen yayınları rahatlıkla Wowza Media Server’a entegre hale getirdiğimiz için bu konuda Türkiye’de vazgeçilmez durumdayız.
Responsive App
Uygulamalarımız platform bağımsız , ister mobile, ister masa üstü , ister ultrabook ister notebook ister cep telefonu , geliştirdiğimiz uygumalar hepsinde problemsiz çalışmaktadır.
Çapraz Browser Desteği
Bizim yaptığımız sistemlerde , sayfanın altında bu sayfa en iyi GOOGLE chrome da görünür yazmıyacaktır, çünkü html5 mimarimiz cross platform supporttur..
Hızlı&Dinamik Geliştirim
Agile(Çevik) Scrum methodolojisiyle yönetilen projelerimiz sayeinde müşteri talepleri değiştiğinde ya da yeni bir şey ekleneceği zaman çevik bir şekilde yeni .

 

Lethea Yönetim Paneli Projelerinizi Yönetin
Çok amaçlı yönetim panelleri üretiyoruz.

Sosyal Medya
Responsive Website Tasarımı
Portfolyomuzu İnceleyin
Mobile App
Fikrinizi Söyleyin Biz Geliştirelim
Web Design
Deneyimli UI Expertlerimiz
Seo & Google
Bizi Nasıl Buldunuz ? Google'dan dimi ?
Internet Alışveriş Sistemi
Alışveriş uygulamaları
İşlerimizi incele , bize katıl ve bir öneri sun! Panellerimizin demosunu kullan ve açık bulursan geri bildirimde bulun. Şimdi
Gözat!

İnsanlar Ne Diyor ?

Binlerce Kullanıcı Bizim Ürünlerimizi Kullanıyor

Wowza WebTv , Iptv çözümleri , eğitim sistemleri , Hastane klinik araştırma sistemleri veri yönetimi sistemleri

This post is also available in: Turkish